Chelsea galibiyeti aldı

0 6

İngiltere Premier Lig’deki en köklü kulüpler arasında yer alan Chelsea kulübü sekizinci hafta mücadelesi esnasında kendi sahasında ağırlamış olduğu Sheffield United Kulübünü 4 – 1’lık skorla geçmiş oldu. Sheffield United kulübü erken bulmuş olduğu golle öne geçmiş olsa da üstünlüğünü korumayı başaramayarak rakibine boyun eğmiş oldu

İngiltere Premier Lig ekiplerinden biri olarak öne çıkan Chelsea Kulübü, kendi evinde Sheffield United Kulübünü 4 – 1’lik skorla mağlup etmiş oldu. Premier Lig’deli sekizinci hafta içerisinde Chelsea kulübü, Sheffield United kulübünü ağırlamış oldu.

Konuk olarak gelmiş olan ekip, dokuzuncu dakika içerisinde David McGoldrick’in atmış olduğu golle 1 – 0’lık skorla öne geçmiş olsa da üstünlüğünü korumayı başaramadı. Chelsea Kulübü, 23. dakika içerisinde Tammy Abraham’ın yanı sıra 34. dakika içerisinde Ben Chilwell ile birlikte 77. dakika içerisinde Thiago Silva ve bir de 80. dakika içerisinde Timo Werner’in atmış olduğu gollerle söz konusu bu mücadeleden 4 – 1’lik skorla galip olarak ayrılmış oldu.

Bu söz konusu sonuçla puanını 15 yapmayı başaran Chelsea kulübü, maç fazlasının yanı sıra averajla Leicester City kulübünün önünde üçüncü sıraya yükselmiş oldu. Sheffield United da sadece bir puanla son sırada kalmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.