Cenk Tosun yeniden Beşiktaş’a geliyor

0 17

Hulk transferi konusunda umduğunu bulamamış olan Beşiktaş Spor Kulübü, rotasını eski futbolcularından biri olan Cenk Tosun’a çevirmiş durumda. Beşiktaş Spor Kulübü, milli durumda bulunan golcüyü yarım sezon boyunca kiralık bir şekilde kadrosuna katma amacıyla Everton kulübü ile bir anlaşma yaptı.

Beşiktaş Spor Kulübü, eski oyuncularından biri olan Cenk Tosun’un kiralanması hususunda Everton Kulübüyle özel bir anlaşmaya varmış durumda. TRT Spor kanalının yapmış olduğu haberine bakılırsa; 29 yaşında bulunan futbolcu sezonun ikinci devresi esnasında Beşiktaş Spor Kulübü’nde kiralık bir şekilde forma giymeye başlayacak. A Milli oyuncuyla ilgili olarak kiralama bedeli ödemesi de yapılmayacak. Cenk Tosun’un Pazar günü veyahut pazartesi gününde İstanbul ili içerisinde yer alacağı da ifade edilmiş durumda.

Bu sezon içerisinde Everton kulübünde tam yedi maça çıkmış olan milli futbolcu 1 tane de gol atmış oldu. Cenk Tosun, 2018 Ocak ayı içerisinde 22,5 milyon Euro tutarındaki bir ücretle Beşiktaş Spor Kulübü’nden Everton Kulübüne transfer edilmişti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.