Çaykur Rizespor’a koronavirüs şoku

0 2

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Çaykur Rizespor Kulübü içerisinde üç tane futbolcunun yapılmış olan yeni tip corona virüs (koronavirüs) ile alakalı testlerinin pozitif çıkmış olduğu açıklaması yapıldı.

Çaykur Rizespor kulübü içerisinde koronavirüsle ilgili bir şok yaşanıyor. Süper Lig ekipleri arasında bulunan Çaykur Rizespor kulübü içerisinde 3 tane futbolcuya yapılmış olan yeni tip corona virüsü (Covid-19) testlerinin pozitif çıkmış olduğu ifade edildi.

Sağlık Kurulu Başkanı görevinde bulunan Profesör Doktor Hasan Türüt, yapmış olduğu bir yazılı açıklama içerisinde, ‘Çaykur Rizespor Kulübü yönetimi olarak sporcularımız ile birlikte teknik ekibimize bugün yapılmış olan Covid-19 PCR testlerinin sonucuna bakılırsa, toplamda üç tane futbolcumuzda pozitif sonuç rapor edilmiş durumdadır. Üç tane sporcumuz da hızlı bir şekilde izole edilmiş olarak, mevcut bir durumdaki algoritmalar rehberliğiyle gerekli takiple birlikte tedavi süreçleri de başlatılmış durumdadır.’ şeklinde bilgi aktardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.