Bütün dikkatler onun üzerinde

0 10

Galatasaray Spor Kulübü’nün ara transfer dönemi içerisinde kadrosuna katmış olduğu Mostafa Mohamed performansından dolayı daha şimdiden Avrupa’da isminden söz ettirmeye başlamış oldu. Premier Lig ekipleri arasında yer alan Crystal Palace Kulübü, Aytemiz Alanyaspor Kulübü maçı itibariyle Mostafa Mohamed’i izlemeye başlayacak.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Mısır asllı golcüsü oynamış olduğu dört maç içerisinde de gol atmayı başarmış oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü derbisi içerisinde atmış olduğu golle taraftarlardan övgü almış olan Mohamed ile alakalı bir transfer iddiası da gündeme gelmiş oldu. Premier Lig ekipleri arasında yer alan Crystal Palace Kulübü, Mohamed ile ilgili olarak gözlemci yollamış olacak.

Galatasaray Spor Kulübü ile çıkmış olduğu 4 tane maç içerisinde de gol atma başarısı göstermiş olan ve hücum konusundaki performansıyla adeta göz doldurmuş olan 23 yaşında bulunan forvet, İngiliz asıllı kulüplerin radarına girmiş oldu. Habertürk tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, İngiltere Premier lig ekipleri arasında yer alan Crystal Palace Kulübü, Mısır asıllı forveti takip etmeye başlamış oldu. İngiliz ekip, Aytemiz Alanyaspor Kulübü maçı itibariyle Mostafa Mohamed’i izlemeye başlayacak.

Galatasaray Spor Kulübü 1.5 seneliğine 2 milyon dolar tutarındaki bir ücretle kiralamış olduğu Mostafa Mohamed’in bonservisini 2022 yaz döneminde 4 milyon dolar tutarına alma hakkını da elinde bulundurmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.