BtcTurk, Fifa Dünya Kupası’nın nabzını tutmaya devam ediyor!

0 17

Kadın ile Erkek Millî Futbol Takımları’nın ana sponsoru, ülkemizin ilk ve dünyamızın dördüncü Bitcoin ile birlikte kripto para alım satım platformlarından biri olarak öne çıkan BtcTurk, yeni projesiyle beraber Dünya Kupası elemelerinin nabzını tutmakta. Bunun dahilinde ise BtcTurk platformu, Instagram (Story) ile birlikte Twitter (Fleets) sosyal medya hesaplarının üstünden, Ersin Düzen’in anlatımlarıyla beraber Türkiye maçlarının özel anlarını takipçileri ile anlık bir şekilde paylaşmakta.

BtcTurk adlı platform, stat içerisindeki atmosferi sporseverlere yaşatabilme maksadıyla Instagram ile birlikte Twitter sosyal medya hesaplarının üstünden başlatmış olduğu çok daha yeni bir projeyle Dünya Kupası elemelerinin de nabzını tutmuş oluyor. Projenin dahilinde ise izleyeciler, Norveç ile birlikte Letonya maçının heyecanını ise BtcTurk adlı platformla beraber sahadaymış gibi yaşayabilmiş olacak.

Ersin Düzen’in söz konusu bu maçtan saatler öncesinde Türkiye – Hollanda maçının oynanacağı saha olarak öne çıkan Atatürk Olimpiyat Stadı’na ayak basıp BtcTurk takipçisi olanlara özel anlar yaşatmış olduğu bu çekimler BtcTurk adlı platformun Instagram (Story) ile birlikte Twitter (Fleets) sosyal medya hesaplarının üstünden anlık bir şekilde paylaşılmış oldu. Düzen, zeminle alakalı kontrollerin sonrasında, takımlar için özel hazırlanmış olan yedek kulübeleri ile birlikte hava şartlarını, stadyumun mevcut durumdaki hikayesini ve takımlarla alakalı fazlasıyla özel görüntüleri de anlatmış oldu.

BtcTurk, ülkemizin başarılı bir biçimde başlamış olduğu Dünya Kupası eleme maçlarının nabzını bundan sonra gerçekleşecek maçlarla da tutmanın yanı sıra hiçbir yerde yer almayan görüntülerle aktarmayı sürdürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.