Bruma tam 3 milyon euro tutarında dolandırılmış durumda

0 14

Bir dönemler Galatasaray Spor kulübü içerisinde de futbol oynamış olan PSV Eindhoven adlı kulübün Portekiz asıllı futbolcularından Bruma, Almanya içerisinde Leipzig kulübünün formasını giymiş olduğu dönem içinde yakın arkadaşı tarafından tam tamına 3 milyon euro tutarında bir miktarda dolandırılmış olduğu konusunda açıklamada bulundu.

Şu zamanlarda Hollanda içerisinde yer alan PSV kulübünün forması giymeye devam eden ve eski takımı Galatasaray Spor Kulübüne dönmesi konusunda bir takım söylentiler ortaya çıkmış olan Bruma, dolandırıcılık konusundaki şokla karşı karşıya kalmış oldu. Portekiz basını içerisinde çok geniş bir şekilde yer almış olan habere bakılırsa, 2017 ila 2019 senelerinin arasında Almanya üzerinde yer alan Leipzig adlı kulübün formasını giyme esnasında banka hesabı, en yakın arkadaşlarından bir tanesi tarafından boşaltılmış oldu.

Arkadaşının Bruma’dan almış olduğu özel bir vekaletnameyle birlikte banka hesaplarını boşaltmış olduğu bildirilmekte. Bruma’nın da bu durumu Şubat ayı içerisinde bir ev almak amacıyla senet imzalamış olduğu esnada fark ettiği belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.