Beşiktaş’tan sürpriz bir hamle

0 10

Yeni sezonla alakalı olarak kaleye takviye yapma konusunda planları bulunan Beşiktaş Spor Kulübü, PSV kulübüne yer alan Jeroen Zoet’in hemen sonrasında Krasnodar forması giymiş bulunan Rus kalecilerden Stanislav Kritsyuk’u da listesine almış bir durumda.

Loris Kariıus’un hemen sonrasında kaleci konusundaki arayışlarına çok büyük bir hız vermiş bulunan Beşiktaş Spor Kulübü, aramış olduğu futbolcuyu Rusya’da bulmuş durumda. Sözcü tarafından yapılmış olan habere bakılırsa transfer dönemi içerisinde kaleci transferine öncelik verme konusunda planlar yapan Beşiktaş Spor Kulübü, Krasnador forması giymeye devam eden Stanislav Kritsyuk’u gündemine almış bir durumda.

Beşiktaş Spor Kulübü, sözleşmesi sezon sonunda biteceği açıklanan Rus asıllı kaleci ile gerçekleştirmiş olduğu görüşmelerden sonra çok daha önemli bir mesafe katetmiş oldu. Kritsyuk’le alakalı en son kararın teknik direktör görevinde bulunan Sergen Yalçın tarafından verilecek olduğu bilgisine ulaşıldı. Kariyeri içerisinde sırayla Togliatti Kulübününün yanı sıra Akademiya Kulübü ile birlikte Braga Kulübü, Rio Ave Kulübü ve de Krasnodar Kulübü’nün formalarını giymiş bulunan 30 yaşında olan Kritsyuk, bu sezonda yedi maç içinde takımının kalesini korumuş oldu.

Diğer taraftan Beşiktaş Spor Kulübünün transfer listesi içerisinde PSV kulübünün forması giymeye devam eden Jeroen Zoet de yer alıyor. Beşiktaş Spor Kulübü’nün yöneticisi konumunda bulunan Erdal Torunoğulları’nın Hollanda kulübü ile yapmış olduğu görüşmeler esnasında önceliğin kiralama seçeneği bulunduğu bilgisine ulaşıldı. PSV kulübü içerisinde birinci kaleci şeklinde düşünülmemiş olan Jeroen Zoet, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Utrecht kulübünde kiralık şeklinde forma giymiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.