Beşiktaş’ta ayrılık zamanı

0 11

Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde kadro dışı kalmış olan Fransız asıllı futbolculardan Nicolas Isimat-Mirin, bundan sonraki kariyerine Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yer alan farklı bir kulüpte devam etmeye hazırlanmakta. MLS ekiplerinden biri olan Kansas City Kulübü, 29 yaşında bulunan başarılı oyuncuyu kadrosuna katmayı talep ediyor.

Beşiktaş Spor kulübü ile Nicolas Isimat-Mirin’in yolları ayrılacak. Fransız asıllı tecrübeli futbolcuyu kadrosuna katma konusunda isteği bulunan MLS ekiplerinden biri olan Kansas City Kulübü, Beşiktaş Spor Kulübü’yle temasa geçmiş oldu. Söz konusu bu teklife olumlu yaklaşmış olan 29 yaşında bulunan oyuncu, kulüplerin anlaşma yapması halinde bundan sonraki kariyerine Birleşik Amerika içerisinde devam ediyor olacak. Beşiktaş Spor Kulübü ise Mirin ile ilgili olarak bonservis bedeli isteğinde bulunmayacak. 2018 – 2019 sezonundaki devre arası döneminde PSV Eindhoven Kulübünden 350.000 Euro tutarındaki bir bonservisle Beşiktaş Spor Kulübü’ne transferi gerçekleşen Mirin, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Toulouse Kulübünde kiralık bir şekilde forma giymişti.

Fransız asıllı olan oyuncu, bu sezon başlarken teknik bir durumdaki heyetin raporu kapsamında kadro dışı bırakılmıştı. Mirin, Beşiktaş Spor Kulübü ilse sadece 14 tane maça çıkmış oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.