Barcelona’da deprem

0 9

İspanya La Liga ekipleri arasında yer alan Barcelona Kulübünde Lionel Messi krizi yaşanmaya başlamış durumda. UEFA Şampiyonlar Ligindeki çeyrek final maçı esnasında Bayern Münih kulübüne karşı alınmış olan 8 – 2 skorluk tarihi mağlubiyetin hemen sonrasında Arjantin asıllı futbolcunun ayrılma konusundaki kararını yönetime iletmiş olduğu da ifade edildi.

UEFA Şampiyonlar Ligindeki çeyrek final esnasında Bayern Münih Kulübüne 8 – 2’lik skorla yenilmiş olan ve tarihi bir hezimete uğramış olan Barcelona Kulübünde sular hiç bir şekilde durulmamakta. Teknik direktör görevinde bulunan Quique Setien’la yollarını ayırmış olan Katalan ekibi içerisinde, Arjantin asıllı yıldızlardan Lionel Messi’nin de ayrılma konusunda bir karar almış olduğu ileri sürüldü

Esporte Interativo muhabirlerinden biri olarak öne çıkan Marcelo Bechler, Lionel Messi’nin yönetimle görüşme yaptığını ve sözleşmesinin sona erecek olduğu 2021 senesini hiç bir şekilde beklemeden hemen takımdan ayrılma konusunda isteğinin olduğunu söylediğini ifade etti.

Bechler aynı zamanda Neymar’ın PSG Kulübüne transferini de ilk duyurmuş olan isim olarak öne çıkmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.