Arda Turan dağılmış durumda

0 27

Galatasaray Spor Kulübü’nün kaptanı olarak öne çıkan Arda Turan karşılaşmanın hemen sonrasında, pes etmemenin gerekli olduğunu ve ne olursa olsun devam edeceklerine değinirken son dakikalarda yer alan golün de fazlasıyla önemli olduğunu açıkladı. Bu lig içerisinde her şey çok hızlı bir şekilde değişebileceğini ve bazı şeylerin ise çok zor olabileceğini ve ne anlatabilecek olduğunu bilmediğini söylerken eğer kendileri düşerse herkesin düşeceğini ve ondan dolayı da sonuna kadar devam edilmesi gerektiğini ifade ederken Fatih Terim’in de gecesini gündüzüne katmış olduğunu ifade etti.

Galatasaray Spor Kulübü’nün kaptanı olarak öne çıkan Arda Turan, Trabzonspor Kulübü maçında kaçırılmış olan iki puanla alakalı özeleştiri yapmış oldu, takımın hatalarını da anlatmış oldu.

Arda Turan açıklaması içerisinde Fatih Terim’in gecesini ve gündüzü buraya verdiğini, yaşının yanı sıra bu denli göstermiş olduğu emeğine karşın maçın analizini ve meydana gelebileceklerini en iyi şekilde yapabilmekte olduğunu, ama kendileri de oyuncular bunu bazı zamanlarda yansıtamamış olduklarını belirtti.. Muslera’ya katıldığını söylerken, son anlar içerisinde 1 puan almanın da önemli olduğunu ifade etti.

Bazı şeylerin çok zor olduğunu ve tam olarak ne anlatacak olduğunu bilmediğine değinen Turan eğer kendileri düşerse herkes düşeceğini ve ondan dolayı da sonuna kadar devam edileceğini açıkça ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.