Allahyar için sürpriz bir talip

0 13

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni sezonun içerisinde kadrosuna hiç bir şekilde düşünmemekte olduğu Allahyar Sayyadmanesh’e çok önemli bir talip çıkmış durumda! Ukrayna ekiplerinden biri olarak öne çıkan FC Mariupol Kulübü’nün 19 yaşında bulunan İran asıllı forvetle ilgili olarak Fenerbahçe Spor Kulübüne resmi teklifte bulunmuş olduğu ileri sürüldü.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün geçmiş olduğumuz sezon başlarken çok büyük umutlarla transfer etmiş olduğu fakat beklenmekte olan patlamayı yapamadığından dolayı İstanbulspor’a kiralamış olduğu Allahyar Sayyadmanesh’e çok önemli bir talip çıkmış durumda.

TRT Spor tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, Ukrayna ekiplerinden biri olan FC Mariupol Kulübü, 19 yaşına bulunan İran asıllı golcüyle alakalı harekete geçmiş durumda. FC Mariupol Kulübünün Allahyar ile ilgili olarak Fenerbahçe Spor Kulübüne resmi teklifte bulunmuş olduğu ifade edilirken, taraflar arasında görüşmelerin devam ettiği de belirtildi.

Allahyar ardımızda bırakmış olduğumuz sezon İstanbulspor formasını giyerek 7 TFF 1. Lig maçı esnasında şans bulmuş durumdayken, takımına herhangi bir gol katkısı yapmayı da başaramadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.