Aliağaspor FK, Sezonla alakalı hazırlıklarını devam ettiriyor

0 31

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF), yapmış olduğu açıklamada Bölgesel Amatör Liglerin 30 Ekim ila 31 Ekim 2021 tarihleri içerisinde başlayacağının yer almasıyla beraber Aliağaspor FK içerisinde tempo yükselmeye başladı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL)  içerisinde mücadele etmeye hazırlanan Aliağa’nın futbolda yer alan temsilcisi Aliağaspor FK, sezonla alakalı hazırlıklarına akşam saatlerine doğru yapmış olduğu bir antrenmanla devam etmiş oldu. Aliağa Atatürk Stadyumu içerisinde Teknik Sorumlu olarak görev yapan Hakan Şapçı yönetimiyle gerçekleştirilmiş olan antreman esnasında futbolcular ısınma hareketlerinin hemen sonrasında pas çalışması gerçekleştirdi. Ortalama olarak 1 saat kadar devam eden antrenman yarım saha içinde gerçekleştirilen taktik antreman ile birlikte son bulmuş oldu. Taktik maç içerisinde futbolcuların hırslı olmaları da teknik heyeti mutlu etmeyi başardı.

Lig açılışıyla alakalı tarihin kesinleşmesiyle beraber tempoyu artırmaya başlamış olduklarını açık bir şekilde ifade etmiş olan Aliağaspor FK’nün Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Hakan Şapçı, ‘Mevcut durumdaki hazırlıklarımızın dahilinde 5 Ekim tarihi içerisinde Afyon ilinde kampa girmiş olacağız. Kamp dönemi içerisinde hazırlık maçları oynamış olacağız. Ligin başlaması için sadece iki hafta kalmışken Aliağa’ya dönüş yaparak çalışmalarımızı burda devam ettireceğiz ve ligin başlamasını beklemiş olacağız. Şuan da gerçekleştirmiş olduğumuz antrenman sürecimiz de fazlasıyla iyi gitmekte. Gelecek haftalar içerisinde hazırlık maçları oynamış olacağız. Bizim hedefimiz isek esin. Var gücümüzle ve konsantrasyonumuz ile birlikte çalışmalarımızı devam ettiriyoruz’ ifadelerine yer verdi.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.