Ali Koç sahaya inerek futbolcuları fırçaladı

0 12

Süper Lig kapsamında en son Yeni Malatyaspor Kulübüne 3 – 0’lık bir skorla yenilip çok ağır bir darbe almış bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde başkan koltuğunda yer alan Ali Koç sahaya inmiş durumda. Samandıra’ya kadar gidip takımla özel bir toplantı gerçekleştiren Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün futbolcularını azarlamış oldu ve ‘Daha sonraki süreç içerisinde böyle bir görüntü istememekteyim’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı görevinde bulunan Ali Koç Samandıra’da ilk defa oyuncuların yanı sıra teknik heyetle bir araya gelmiş oldu. En son Yeni Malatyaspor Kulübüne yenilmiş olan ve Kadıköy ilçesinde de arka arkaya üçüncü mağlubiyetini almış bulunan takımla özel bir toplantı gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı görevinde bulunan Ali Koç, yöneticilerden Kemal Danabaş ile birlikte Selahattin Baki’yle beraber Çarşamba gününde öğle saatlerine doğru Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Yeni Malatya Kulübü mağlubiyetinden hemen sonra futbolcularla ilk defa temas kurmuş bulunan Koç, takımla çok kısa zamanlı bir toplantı yapıp, herkese çok önemli mesajlar vermiş oldu. Galatasaray Spor Kulübü’nün Darıca Gençlerbirliği Kulübü karşısında turu geçmiş olmasına karşın zorlandığını açık bir şekilde ifade eden Başkan, Karacabey Kulübünün karşısında çok dikkatli olunmasını talep ederken, Yeni Malatya Kulübü maçı esnasındaki görüntüden memnun durumda bulunmadığını da dile getirmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.