Acun transferlerini sürdürüyor

0 15

Ünlü televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı’nın takımı Fortuna Sittard kulübü, Göztepe Kulübü içerisinde forma giymeye devam eden 19 yaşında bulunan milli futbolculardan Ege Özkayımoğlu’nu renklerine bağlamayı hedef edinmiş durumda. Sittard Kulübü en son ise, Süper Lig içerisinde Kayserispor kulübünde forma giyen Ben Rienstra’yı transfer etmiş idi.

Ünlü televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı’nın satın almış olduğu Hollanda temsilcilerinden Fortuna Sittard Kulübü, Göztepe Kulübü’nün 19 yaşında bulunan milli oyuncusularından Ege Özkayımoğlu’yla ilgilenmeye başlamış durumda. U19 takımı içerisinde göstermiş olduğu başarılı performanstan hemen sonra profesyonel bir sözleşme imzalanmış olan Ege, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon başlarken U19 takımı ile oynamış olduğu 9 maç içerisinde 6 tane gol attığından dolayı A takıma yükselme başarısı göstermişti. A takım forması ile birlikte de 6 tane maça çıkmış bulunan 2001 senesinde dünyaya gelen forvet bir tane gol kaydetmiş oldu. Göztepe Kulübü’nün çok büyük umutlar bağlamış olduğu Ege’nin yurt dışında vitrine çıkartılacak Avrupa piyasasına sunulması konusunda bir beklenti var. Acun Ilıcalı’nın takımı olarak öne çıkan Fortuna Sittard kulübü’de, Göztepe Kulübünde yer alan Ege Özkayımoğlu’yla ilgilenmekte

Acun Ilıcalı’nın takımı olarak öne çıkan Fortuna Sittard Kulübü, en son Süper Lig içerisinde Kayserispor Kulübünün formasını giymekte bulunan 30 yaşında olan orta saha oyuncularından Ben Rienstra’yı kadrosuna dahil etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.